Słownik medyczny

 

Wyszukaj hasło: lub skorzystaj ze spisu alfabetycznego

 
     
 

 

   
 

Najnowsze hasła:
ostra białaczka szpikowa
choroba von Willebranda
kamica moczowa
choroba Haglunda Severa
uraemia
choroba piąta
niedoczynność hormonalna jajników
gościec przewlekle postępujący
krwawiączka A i B
uzależnienia
sinubronchitis
kamica żółciowa
choroba z Lyme
postrzał i rwa kulszowa
pyrosis

Losowe hasła:
czerwienica
nadkrwistość
marskość wątroby
matołectwo
cholera
sarkoidoza
krwioplucie
skaza moczanowa
menorrhagia
nieżyt nosa
wąglik
kolka nerkowa
krwiomocz
świąd
granulocytopenia

 

psychozabawy

Pojęcie medyczne psychozabawy i dokładne informacje wyjaśniające ten termin medyczny. Definicja psychozabaw napisana w sposób zrozumiały.

Bardzo przydatne bywają rozmaite psychozabawy, bowiem dzięki nim można przez chwilę poczuć się inaczej, co pozwoli nam zmienić punkt widzenia na wiele spraw. Psychozabawy często można znaleźć w prasie młodzieżowej, gdyż dzięki nim redaktorzy próbują przekazać młodym czytelnikom jakieś ważne rzeczy. Mogą dotyczyć rozmaitych spraw, dlatego też każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Jeżeli ktoś miałby kłopoty z ich znalezieniem we wspomnianych gazetach, to nie musi się niczym przejmować, bowiem w internecie pełno jest różnych psychozabaw. Można je znaleźć bardzo łatwo, a przeglądanie ich opisów ogranicza się jedynie do kilku kliknięć myszką.

Więcej informacji na temat poszczególnych zabaw oraz tego, jakie elementy rozwijają można również uzyskać w sieci. Dzielą się one na takie, które można wykonać praktycznie w każdej dowolnej chwili, jak również na bardziej skomplikowane zabawy, które trzeba starannie zaplanować. Chodzi w nich głównie o to, że osobie, która chce spróbować ich na sobie, zaleca się wykonywanie jakiejś określonej rzeczy (nie jest to oczywiście reguła, bo – jak zostało wspomniane – zabawy są niezwykle zróżnicowane) – na przykład powtarzania w myślach jednej liczby. Gdy tylko zostanie to wykonane odpowiednią ilość razy, można będzie uzyskać ciekawy efekt – może nim być pomyślenie o określonej rzeczy, kolorze lub czymś jeszcze innym. Jak widać, psychozabawy oddziałują głównie na mózg i dzięki nim można się wiele nauczyć. Często jednak takie zabawy mylone są z rozmaitymi testami (w tym na przykład testem na inteligencje), które chociaż mogą wyglądać podobnie, to polegają na całkowicie innych zasadach. Zawsze jednak można, oprócz praktykowania tych zabaw, spróbować sobie wykonać jeden ze wspomnianych tekstów, bo nie zajmuje to wiele czasu.

 

   
               
 

 

 
 

(c) 2010 slownikmedyczny.edu.pl - Internetowy słownik medyczny zawierajacy wykaz oraz klasyfikacje chorób. Opisane sa ich przyczyny i leczenie. Każdy opis choroby sporzadzony jest w zrozumiały sposób, zawiera on między innymi objawy, przyczyny powstania , sposób leczenia, ewentualne powikłania oraz szereg porad majacych na celu zapobieganie danej chorobie. Choroba ludzka wyjasniona przystępnym językiem. [kontakt]